LANGUAGE    ENG

hakkımızda

Hedefimiz

Daha da iyisini yapmak için; Hizmetinize sunduğumuz bilgi ve deneyimlerimizle, yatırım projelerinizde en doğru, en ekonomik ve en güvenli çözümleri bulmanıza yardımcı olmaktır.. Firmamız her türlü inşaat projelerini uluslar arası standartlara uygun yapma ve hizmet memnuniyetini her zaman ön planda tutma ilkeleri doğrultusunda kurulmuştur. Firmamız; kalite yönetim sistemine vermiş olduğu önemle, müşterilerinin istekleri doğrultusunda sektörde profesyonelce ilerlemekte ve çalışmalarını sürdürmektedir. Yönetimimizle, tüm çalışanların aynı bakış açısı ile hizmet vermesini sağlamak ve kurum kültürü sağlamak amacıyla, KALİTE POLİTİKASI oluşturulmuştur. Kalite Politikamız, yapmakta olduğumuz tüm faaliyetlerde ve kuruluşumuzun tüm bölümlerinde, sürekli olarak uygulanmaktadır.   
Memnuniyetimiz
Kuruluşumuzun varlığının nedeni olan müşterilerimizin memnuniyet, şikayet ve önerilerinin alınması için bir sistem oluşturulmuştur. Bu sistemle her türlü veri tarafımızdan toplanmakta ve bununla ilgili sonuçlar ilgili kişilere geri besleme yoluyla iletilmektedir. Kuruluşumuzu ve bizi temsil eden çalışanlarımızın verimliliğini ve saygınlığını ön planda tutmayı ilke edinmiş, şantiyelerimizde bulunan tecrübe sahibi şantiye şeflerimiz sayesinde mesai saatleri içindeki ve dışındaki tüm bilgiler ve geri bildirimler merkezimize anında rapor edilmekte ve böylece aylık programımız aksamadan yerine getirilmektedir.    
 
 
Kalite Politikamız
 
Firmamız, İnşaat , Taahhüt ,dekorasyon ve imalat sektöründe, müşteri isteklerinin, ürün Standartlarının, gereklerinin karşılanmasına özel önem vermektedir.Böylece kalite kavramını tüm personelin doğal davranışı haline dönüştürerek “huzurlu, sağlıklı, çevreyi kirletmeyen, tüm kaynakları israf etmeden, gerektiği kadar kullanan, iş güvenliği kurallarını benimseyen, çalışanları ile “hanesel” markasını kaliteli ürün ve hizmetin ticari markası haline getirmek, Çalışma ilkelerimiz içerisinde öncelikli olarak ilk sırayı müşteri memnuniyeti almaktadır.Bu amaç doğrultusunda faaliyet gösteren şirketimiz, iş başlangıcından iş bitimine kadar ; işin yapılış şeklini, geliştirmesini, kalitesini, müşterilerinin maddi ve manevi çıkarlarını ön planda tutan firmamız ISO 9001 Kalite ve 14001 Çevre Yönetim anlayışına sahiptir.     
kurumsalhaberler
e-bülten
E-bültene abone olun, önce sizin haberiniz olsun...
müşterihizmetleri 0850 532 0 360
basınodası